Search

O nas

Moje Ciacho – Twojej oazie słodkich uniesień w sercu Suwałk! Jesteśmy pasjonatami wypieków, dla których przygotowywanie wybornych ciast, tortów, lodów i innych smakołyków to prawdziwa sztuka. Nasza kawiarnia zlokalizowana przy placu Marii Konopnickiej to magiczne miejsce z niepowtarzalnym urokiem naszych wypieków.

W Moje Ciacho stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z najświeższych i najwyższej jakości składników.

Nasza oferta jest różnorodna, od zmysłowych tortów na wesele, które są prawdziwymi dziełami sztuki, po wyjątkowe ciasta, które zachwycą Was różnorodnością smaków i kuszącym aromatem. Oferujemy również lody, które zaspokoją pragnienie lodowego ukojenia, nawet w najcieplejsze dni.

Nasza pasja do słodkości skłania nas do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności, by móc spełnić Wasze najskrytsze kulinarne marzenia. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzacie nas, wybierając nasze wypieki na Wasze wyjątkowe okazje życiowe.

W Moje Ciacho czeka na Was nie tylko wyjątkowy smak, ale także przytulna atmosfera, która zachęca do spędzenia miłych chwil w towarzystwie najbliższych. Nasza załoga z pasją służy radą i pomocą, abyście mogli cieszyć się każdym momentem spędzonym u nas.

Zapraszamy do odkrywania smaków w Suwałkach i dołączania do naszego słodkiego świata w Moje Ciacho. 

Adres

Product has been added to your cart